Výsledky zápasů

Desátý týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 Bar 2JL Maccabi B Planet Express 12:6 Maccabi B postupuje do 2. ligy
19.45 – 20.45 Bar 2JL FC Peoplehood Lahef na dně 5:4 FC Peoplehood postupuje do 2. ligy
20.45 – 21.45
den Čas Soutěž Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 Bar 1JL #pakjdemkvelbloudovi THC Riders 6:0 #pakjdemkvelbloudovi udržel prvoligovou příslušnost
19.45 – 20.45 Bar 1JL All Blacks Macabi de Levantar 6:7 Macabi de Levantar postupuje do 1. ligy
20.45 – 21.45
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 SF1 FC Blanice 004 Generace 8:2
19.45 – 20.45 SF2 Kompresory JAS Praga 7:9
20.45 – 21.45

Devátý týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
Pondělí 17.45 – 18.45 FC Meteor Barevné Kovy 0:6
18.45 – 19.45 FC Ořešpruti Maccabi B 9:8
19.45 – 20.45 FC Peoplehood We are going Tolouse 2:2
20.45 – 21.45 La Masía Narcotraficante 10:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 THC Riders Dieter’s Ghetto 0:13
19.45 – 20.45 Generace JAS Praga 2:4
20.45 – 21.45 YUGO Kompresory 0:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45
19.45 – 20.45
20.45 – 21.45
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 Hyeny Lahef na dně 7:7
18.45 – 19.45 All Blacks JAS Praga 5:11
19.45 – 20.45
20.45 – 21.45

Osmý týden

Pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C We are going Tolouse FC Meteor 10:5
19.45 – 20.45
20.45 – 21.45 FC Moutarde Maccabi de Levantar 3:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A
18.45 – 19.45 2.JL-A
19.45 – 20.45 2.JL-A
20.45 – 21.45 2.JL-A #pakjdemekvelbloudovi Mokrý banditi 6:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL
19.45 – 20.45 1.JL
20.45 – 21.45 1.JL
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B Pivní bratři AD Sport 5:6
18.45 – 19.45 2.JL-B Maccabi B FC Meteor 6:0
19.45 – 20.45 2.JL-B
20.45 – 21.45 2.JL-B

Sedmý týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Pivo a písnička FC Moutarde 4:6
18.45 – 19.45 2.JL-A Planet Express Maccabi de Levantar 4:11
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Santos No Mercy 5:8
20.45 – 21.45 2.JL-B
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Generace #pakjdemekvelbloudovi 8:5
18.45 – 19.45 1.JL JAS Praga FC Blanice 004 5:6
19.45 – 20.45 1.JL Mokrý banditi All Blacks 2:12
20.45 – 21.45 1.JL
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B Lahef na dně FC Herast 5:3
18.45 – 19.45 2.JL-B Hyeny Pivní bratři 6:8
19.45 – 20.45 2.JL-B
20.45 – 21.45 2.JL-B

Šestý týden

6.Hrací týden
Od 15.4.
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
Pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C Maccabi B La Masía 4:6
18.45 – 19.45 3.JL-C We are going Tolouse FC Ořešpruti 3:4
19.45 – 20.45 3.JL-C Narcotraficante FC Meteor 6:8
20.45 – 21.45 3.JL-C Barevné Kovy FC Peoplehood 1:10
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Maccabi de Levantar Bosonohy 1:9
18.45 – 19.45 2.JL-A No Mercy Pivo a písnička 12:8
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Moutarde Planet Express 7:4
20.45 – 21.45 2.JL-B
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL FC Blanice 004 YUGO 14:3
19.45 – 20.45 1.JL Kompresory Generace 3:6
20.45 – 21.45 1.JL
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B FC Herast Hyeny 1:15
18.45 – 19.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto Lahef na dně 10:5
19.45 – 20.45 2.JL-B
20.45 – 21.45 2.JL-B

Pátý týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
Pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Ořešpruti Barevné Kovy 9:1
18.45 – 19.45 3.JL-C FC Peoplehood Narcotraficante 4:4
19.45 – 20.45 3.JL-C FC Meteor La Masía 2:17
20.45 – 21.45 3.JL-C We are going Tolouse Maccabi B 2:7
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Bosonohy FC Moutarde 11:4
18.45 – 19.45 2.JL-A Planet Express No Mercy 1:10
19.45 – 20.45 2.JL-A Pivo a písnička FC Santos 1:5
20.45 – 21.45 2.JL-B Lahef na dně THC Riders 3:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL JAS Praga #pakjdemekvelbloudovi 4:3
18.45 – 19.45 1.JL Mokrý banditi Kompresory 3:4
19.45 – 20.45 1.JL Generace YUGO 8:3
20.45 – 21.45 1.JL All Blacks FC Blanice 004 2:8
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B AD Sport FC Herast 21:8
18.45 – 19.45 2.JL-B Hyeny Dieter’s Ghetto 3:11
19.45 – 20.45 2.JL-B
20.45 – 21.45 2.JL-B

Čtvrtý týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
Pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C Barevné Kovy We are going Tolouse 2:8
19.45 – 20.45 3.JL-C Narcotraficante FC Ořešpruti 0:12
20.45 – 21.45 3.JL-C La Masía FC Peoplehood 5:2
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Santos Planet Express 8:2
18.45 – 19.45 2.JL-A No Mercy Bosonohy 3:8
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Herast Pivní bratři 1:3
20.45 – 21.45 2.JL-B
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL #pakjdemekvelbloudovi All Blacks 6:1
18.45 – 19.45 1.JL FC Blanice 004 Generace 16:4
19.45 – 20.45 1.JL Kompresory JAS Praga 10:5
20.45 – 21.45 1.JL YUGO Mokrý banditi 5:11
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto AD Sport 6:2
18.45 – 19.45 2.JL-B THC Riders Hyeny 9:5
19.45 – 20.45 2.JL-B
20.45 – 21.45 2.JL-B

Třetí týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
Pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Ořešpruti La Masía 7:12
18.45 – 19.45 3.JL-C FC Peoplehood FC Meteor 10:4
19.45 – 20.45 3.JL-C We are going Tolouse Narcotraficante 4:2
20.45 – 21.45 3.JL-C Barevné Kovy Maccabi B 1:12
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Bosonohy FC Santos 6:4
18.45 – 19.45 2.JL-A Planet Express Pivo a písnička 6:2
19.45 – 20.45 2.JL-A Maccabi de Levantar No Mercy 7:6
20.45 – 21.45 2.JL-B
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL JAS Praga YUGO 11:8
18.45 – 19.45 1.JL Mokrý banditi Generace 4:6
19.45 – 20.45 1.JL All Blacks Kompresory 2:4
20.45 – 21.45 1.JL #pakjdemekvelbloudovi FC Blanice 004 5:15
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B AD Sport THC Riders 5:9
18.45 – 19.45 2.JL-B Pivní bratři Dieter’s Ghetto 1:5
19.45 – 20.45 2.JL-B
20.45 – 21.45 2.JL-B

Druhý týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Meteor FC Ořešpruti 2:14
18.45 – 19.45 3.JL-C Maccabi B FC Peoplehood 6:3
19.45 – 20.45 3.JL-C La Masía We are going Tolouse 6:1
20.45 – 21.45 3.JL-C Narcotraficante Barevné Kovy 11:0
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
úterý 17.45 – 18.45 2.JL-A Pivo a písnička Bosonohy 2:13
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Santos Maccabi de Levantar 5:8
19.45 – 20.45 2.JL-A No Mercy FC Moutarde 5:4
20.45 – 21.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto FC Herast 10:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
středa 17.45 – 18.45 1.JL Generace JAS Praga odloženo
18.45 – 19.45 1.JL FC Blanice 004 Mokrý banditi 10:3
19.45 – 20.45 1.JL YUGO All Blacks 4:2
20.45 – 21.45 1.JL Kompresory #pakjdemekvelbloudovi 8:4
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
čtvrtek 17.45 – 18.45 2.JL-B Lahef na dně AD Sport 2:9
18.45 – 19.45 2.JL-B THC Riders Pivní bratři 9:5

První týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C Narcotraficante Maccabi B 1:7
18.45 – 19.45 3.JL-C Barevné Kovy La Masía 1:17
19.45 – 20.45 3.JL-C We are going Tolouse FC Meteor odloženo
20.45 – 21.45 3.JL-C FC Ořešpruti FC Peoplehood 5:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
úterý 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Moutarde FC Santos 6:3
18.45 – 19.45 2.JL-A Maccabi de Levantar Pivo a písnička 8:4
19.45 – 20.45 2.JL-A Bosonohy Planet Express 14:0
20.45 – 21.45 2.JL-B AD Sport Hyeny 5:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Kompresory FC Blanice 004 7:11
18.45 – 19.45 1.JL #pakjdemekvelbloudovi YUGO 4:3
19.45 – 20.45 1.JL All Blacks Generace 4:3
20.45 – 21.45 1.JL JAS Praga Mokrý banditi 2:5
den Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ČTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B FC Herast THC Riders 1:7
18.45 – 19.45 2.JL-B Pivní bratři Lahef na dně 10:0