Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Všem hráčům Jarovligy

Související stránky

Vážení kapitáni/hráči Jarov Ligy,

 

Důrazně Vás žádám, abyste se začali chovat slušně vůči rozhodčím Jarov ligy:

  • Pokud máte nějaký problém – napište to mě na e-mail jarovliga@seznam.cz – facebooková skupina není proto abyste si vylévali srdíčko po prohraném zápase.
  • Omezte jakékoliv útoky ať už slovní nebo fyzické výhružky (či útoky), předpokládám, že kvůli tomu Jarov ligu nehrajete, pokud ano, tak se další sezonu nepřihlašujte.

Jarov liga má jako soutěž amatérský status. Stejně je to i s většinou rozhodčích, kteří nejsou vyškolení profesionálové a ve stejné rovině jako děláte chyby vy hráči, tak ji mohou udělat rozhodčí a věřte, že žádnému týmu nenadržují ani proto nemají důvod. A věřte, že někdy (v malém fotbalu častěji) rozhodují o velmi sporných situacích, což vždy jednomu týmu bude vadit.

Jako vedení ligy se snažíme nasazovat vždy 2 nestranné placené rozhodčí, ale i důsledkem Vašeho chování jich několik skončilo, protože i když dostanou odměnu, tak jejich cílem také není si nechávat nadávat celý zápas, tudíž je těžké sehnat další rozhodčí, kteří by vás mohli pískat.

Pokud to takto bude pokračovat, tak se buď vrátíme k modelu, že se dostaneme na úroveň jiných lig malého fotbalu, kde si rozhodčí budete zajišťovat sami (a věřte že v tomto modelu rozhodčí nebudou lepší) nebo Jarov Liga skončí.

Pokud si myslíte, že je to tak jednoduché, a tak výhodné pro rozhodčí a že dokážete pozvednout jejich úroveň, tak se neváhejte přihlásit do rozhodcovskému sboru.

 

Jiří Kotáb

Správce ligy