Kalendář

21.5.2018 - program pondělí

22.5.2018 - program úterý

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Výsledky v Jarov lize

Související stránky

9. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C THC Riders FC Volha 5:6
19.45 – 20.45 3.JL-C JAS Praga FC Blanice 004 5:15
20.45 – 21.45 3.JL-C Prague Barkers Kompresory 3:10
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A
18.45 – 19.45 2.JL-A Prague Barkers Mokrý banditi 4:5
19.45 – 20.45 2.JL-A YUGO FC Herast 8:4
20.45 – 21.45 2.JL-A Decathlon FC Družstevník 16:1
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL
19.45 – 20.45 1.JL El Ninos FC Snowcats 5:0
20.45 – 21.45 1.JL FC Buddy System B Bosonohy 7:7
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B FC Volha FC Moutarde 3:3
18.45 – 19.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto FC Peoplehood 8:12
19.45 – 20.45 2.JL-B AD Sport #pakjdemkvelbloudovi 4:6
20.45 – 21.45 2.JL-B Lahef na dně All Blacks 6:8
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Narcotraficante El Ninos B 0:6
19.45 – 20.45 3.JL-C Hyeny Friday Evening 6:0
20.45 – 21.45 3.JL-C Barevné kovy TJ Iskra Vybuchanec 6:0

8. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C Barevné kovy Narcotraficante 2:6
19.45 – 20.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec El Ninos B 7:11
20.45 – 21.45 3.JL-C Náhodný výběr We’re Going Tolouse 5:7
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Snowcats Decathlon 3:4
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Buddy System B FC Herast 5:3
19.45 – 20.45 2.JL-A Bosonohy El Ninos 3:3
20.45 – 21.45 2.JL-A FC Družstevník YUGO 2:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL Kompresory JAS Praga 9:9
19.45 – 20.45 1.JL Generace Mokrý banditi 3:6
20.45 – 21.45 1.JL FC Blanice 004 Top Team 7:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B All Blacks AD Sport 3:8
18.45 – 19.45 2.JL-B #pakjdemkvelbloudovi Dieter’s Ghetto 10:5
19.45 – 20.45 2.JL-B FC Peoplehood FC Volha 5:4
20.45 – 21.45 2.JL-B FC Moutarde THC Riders 5:9
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Barevné kovy FC Santos  3:13
19.45 – 20.45 3.JL-C
20.45 – 21.45

7. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C Barevné kovy Narcotraficante 2:6
19.45 – 20.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec El Ninos B 7:11
20.45 – 21.45 3.JL-C Náhodný výběr We’re Going Tolouse 5:7
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Snowcats Decathlon
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Buddy System B FC Herast
19.45 – 20.45 2.JL-A Bosonohy El Ninos
20.45 – 21.45 2.JL-A FC Družstevník YUGO
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL Kompresory JAS Praga
19.45 – 20.45 1.JL Generace Mokrý banditi
20.45 – 21.45 1.JL FC Blanice 004 Top Team
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B All Blacks AD Sport
18.45 – 19.45 2.JL-B #pakjdemkvelbloudovi Dieter’s Ghetto
19.45 – 20.45 2.JL-B FC Peoplehood FC Volha
20.45 – 21.45 2.JL-B FC Moutarde THC Riders
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Barevné kovy FC Santos
19.45 – 20.45 3.JL-C
20.45 – 21.45

6. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Herast FC Družstevník 6:7
18.45 – 19.45 2.JL-A El Ninos FC Buddy System B 1:5
19.45 – 20.45 2.JL-A YUGO FC Snowcats 8:3
20.45 – 21.45 2.JL-A Decathlon Bosonohy 2:14
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL JAS Praga Prague Barkers 10:0
19.45 – 20.45 1.JL Generace FC Blanice 004 4:7
20.45 – 21.45 1.JL Top Team Kompresory 6:10
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B THC Riders FC Peoplehood 7:1
18.45 – 19.45 2.JL-B FC Volha #pakjdemkvelbloudovi 7:6
19.45 – 20.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto All Blacks 4:6
20.45 – 21.45 2.JL-B AD Sport Lahef na dně 1:4
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C FC Santos Hyeny 8:11
19.45 – 20.45 3.JL-C Friday Evening Lassard’s boys 0:6
20.45 – 21.45 We’re Going Tolouse El Ninos B 1:4

5. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C Lassard’s boys Náhodný výběr 5:4
19.45 – 20.45 3.JL-C We’re Going Tolouse TJ Iskra Vybuchanec 6:3
20.45 – 21.45 3.JL-C Hyeny Barevné kovy 7:0
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Buddy System B Decathlon 7:4
18.45 – 19.45 2.JL-A Bosonohy YUGO 3:5
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Snowcats FC Družstevník 2:6
20.45 – 21.45 2.JL-A El Ninos FC Herast 6:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Prague Barkers Top Team 0:6
18.45 – 19.45 1.JL Kompresory Generace 6:6
19.45 – 20.45 1.JL JAS Praga Mokrý banditi 4:8
20.45 – 21.45 1.JL THC Riders AD Sport 5:8
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B
18.45 – 19.45 2.JL-B Lahef na dně Dieter’s Ghetto 3:5
19.45 – 20.45 2.JL-B #pakjdemkvelbloudovi THC Riders 3:6
20.45 – 21.45 2.JL-B FC Peoplehood FC Moutarde 5:7

4.týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C Pivní bratři Hyeny 7:2
19.45 – 20.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec Lassard’s boys 0:6
20.45 – 21.45 3.JL-C Náhodný výběr Friday Evening 4:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Decathlon El Ninos 7:4
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Herast FC Snowcats 6:8
19.45 – 20.45 2.JL-A YUGO FC Buddy System B 2:11
20.45 – 21.45 2.JL-A FC Družstevník Bosonohy 4:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL
18.45 – 19.45 1.JL Generace Prague Barkers 14:2
19.45 – 20.45 1.JL Mokrý banditi FC Blanice 004 3:9
20.45 – 21.45 1.JL Top Team JAS Praga 5:8
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B
18.45 – 19.45 2.JL-B THC Riders All Blacks 7:10
19.45 – 20.45 2.JL-B FC Volha Lahef na dně 4:1
20.45 – 21.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto AD Sport 11:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C
19.45 – 20.45 3.JL-C El Ninos B Friday Evening  0:5
20.45 – 21.45 Narcotraficante Pivní bratři  1:1

3. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C El Ninos B Náhodný výběr 9:9
19.45 – 20.45 3.JL-C Friday Evening TJ Iskra Vybuchanec 8:5
20.45 – 21.45 3.JL-C FC Santos Pivní bratři 1:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Buddy System B FC Družstevník 3:3
18.45 – 19.45 2.JL-A Bosonohy FC Snowcats 10:5
19.45 – 20.45 2.JL-A El Ninos YUGO 9:6
20.45 – 21.45 2.JL-A Decathlon FC Herast 13:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Top Team Mokrý banditi 5:3
18.45 – 19.45 1.JL Kompresory FC Blanice 004 5:8
19.45 – 20.45 1.JL JAS Praga Generace 5:5
20.45 – 21.45 1.JL
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B AD Sport FC Volha 5:7
18.45 – 19.45 2.JL-B Lahef na dně THC Riders 0:3
19.45 – 20.45 2.JL-B All Blacks FC Moutarde 4:5
20.45 – 21.45 2.JL-B #pakjdemkvelbloudovi FC Peoplehood 15:2

2. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C Narcotraficante FC Santos 0:6
19.45 – 20.45 3.JL-C Lassard’s boys El Ninos B 1:3
20.45 – 21.45 3.JL-C We’re Going Tolouse Friday Evening 4:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A FC Snowcats FC Buddy System B odloženo
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Herast Bosonohy odloženo
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Družstevník El Ninos odloženo
20.45 – 21.45 2.JL-A YUGO Decathlon odloženo
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL FC Blanice 004 Prague Barkers 9:3
18.45 – 19.45 1.JL Mokrý banditi Kompresory 2:5
19.45 – 20.45 1.JL
20.45 – 21.45 1.JL Generace Top Team 6:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B THC Riders AD Sport odloženo
18.45 – 19.45 2.JL-B FC Peoplehood All Blacks 4:6
19.45 – 20.45 2.JL-B FC Moutarde Lahef na dně 1:6
20.45 – 21.45 2.JL-B FC Volha Dieter’s Ghetto 3:11
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Hyeny Narcotraficante 0:8
19.45 – 20.45 3.JL-C Lassard’s boys We’re Going Tolouse 5:3
20.45 – 21.45

1.týden

den Čas Soutěž Hlavní rozhodčí Vedlejší rozhodčí Domácí vs. Hosté Výsledek
NEDĚLE 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Pivní bratři Barevné kovy 9:0
19.45 – 20.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec Náhodný výběr 11:4
20.45 – 21.45