Kalendář

21.5.2018 - program pondělí

22.5.2018 - program úterý

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
PRO NOVÉ TÝMY

Související stránky

Pokud jste studentem VŠE v Praze a  právě přemýšlíte, že by jste s kamarády z tělocviku, přednášky, semináře, studovny či oblíbené hospůdky dali dohromady fotbalový tým a máte soutěžního ducha, neváhejte a přihlašte se do naší soutěže. Vše co k tomu budete potřebovat naleznete právě v této sekci, včetně toho nejdůležitějšího a tím je přihláška do aktuálního ročníku.

Důležité informace:

1. Před vyplněním a odesláním přihlášky se ujistěte zda dáte dohromady dostatečný počet hráčů – hrací systém je 4+1, ideální počet je 10 členů týmu.

2. Jarov Liga se primárně hraje na hřišti v areálu kolejí JAROV – viz mapa: http://jarovliga.vse.cz/o-lize/mapka/– Na hřiště je umožněn vstup POUZE v obuvi BEZ špuntů tkz. TARF.

3. Řádně vyplňte přihlášku, do přihlášky uveďte hlavně jméno a všechny možné kontakty na kapitána, manažera, trenéra, organizátora týmu, prostě na Vás. Vyplněnou přihlášku pošlete na email: jarovliga@seznam.cz, platí obecné pravidlo, kdo dřív přijde ten dřív mele, takže rozhodně neváhejte, kapacita je omezená.

4. Sledujte náš web, zejména pak oddíl s názvem HARMONOGRAM SOUTĚŽEhttp://jarovliga.vse.cz/o-lize/zakladni-harmonogram-souteze/ a oddíl s názvem NASAZENÍ DO SOUTĚŽE: http://jarovliga.vse.cz/o-lize/rozpisy-souteze/, kde se dozvíte na jaké pozici jste jako čekající tým a zda jste byli do soutěže přijati.

5. Každý semestr je uvolněno místo tak pro 3-5 nových týmů, přičemž nové týmy hrají převážně v PONDĚLÍ nebo NEDĚLI, do přihlášky rovněž prosím zvýrazněte, jaký den by Vám nejvíce vyhovoval. Hrací den je rozhodující, jelikož Jarov Liga je rozdělena dle skupin do hracích dní, přičemž jedna skupina hraje pouze a pouze v jeden den. To znamená pokud budete mít jako hrací den např. v pondělí budete převážnou většinu zápasů hrát v pondělí.

6. Startovné neposílejte dřív jak k tomu budete vyzváni.

 

7. Samotnou přihláška se posílá elektronicky: https://docs.google.com/forms/d/1MBWnGHOmiLxBXG94jGviP6pAgLhwVESWv8CEZrn-Yws/viewform?usp=send_form