Archiv rubriky: Aktuality

Aktuální stav přihlašování do 22. roč. JL – ZS 2019

Nasazení  a přihlašování týmů do 22. ročníku Jarov Ligy – podzim 2019   Jarov Liga – 1.liga Středa #pakjdemkvelbloudovi -přihláška obdržena Dieter’s Ghetto -přihláška obdržena Maccabi de Levantar -přihláška obdržena FC Blanice 004 Kompresory JAS Praga Generace Bosonohy   Jarov Liga – 2.liga Úterý FC Santos -přihláška obdržena No Mercy -přihláška obdržena     Čtvrtek […]

Rozpis nadstavbové části LS 2019

Finále s Jarov Ligou – středa 22. 5. 2019 den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté STŘEDA 18.15 – 19.15 o 3. M Generace KOMPRESORY 19.15 – 20.15 o 1. M FC Blanice 004 JAS Praga 20.30 – 21.30 2JL Bosonohy Dieters Ghetto  

Otevřený dopis k soupiskám týmů

Vážení kapitáni a manažeři týmů, Píši vám s ohledem na problém se soupiskami týmů,. Narážím na vyjádření jednoho z rozhodčích: „Stalo se mi, že do utkání chtěli naskočit hráči, kteří hrají za jiný tým a to dokonce i ve stejné soutěži. Vím, že letos se soupisky neodevzdávaly, stejně jako tak vím, že spousta týmů má […]

nadstavbová část 27.11. – 6.12

Týden od 4. 12. 2018 do 6. 12. 2018 den Čas Soutěž ÚTERÝ 17.45 – 18.45 18.45 – 19.45 19.45 – 20.45 o 1. místo 2.JL THC Riders All Blacks 20.45 – 21.45 den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté STŘEDA 17.45 – 18.45 18.45 – 19.45 o 3. místo 1.JL JAS Praga Mokrý Banditi 19.45 […]

rozpis 8. týden od 19.11. do 22.11.

8.Hrací týden 19.11.- 22.11. den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté PONĎELÍ NE 18.45 – 19.45 3.JL-C NE 19.45 – 20.45 3.JL-C PO 17.45 – 18.45 3.JL-C PO 18.45 – 19.45 3.JL-C Lassard’s boys We’re Going Tolouse den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A 18.45 – 19.45 2.JL-A Bosonohy Maccabi de Levantar […]

rozpis 7. týden 11.11. – 15.11.

7.Hrací týden 11.11.-15.11. den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté PO+NE NE 19.45 – 20.45 3.JL-C We’re Going Tolouse Pivo a Písnička NE 20.45 – 21.45 3.JL-C FC Moutarde FC Santos PO 17.45 – 18.45 3.JL-C Barevné kovy Lassard’s boys PO 18.45 – 19.45 3.JL-C FC Herast FC Pjalter den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté ÚTERÝ […]

rozpis 6. týden 4.11. – 8. 11.

6.Hrací týden 4.11.-8.11. den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté NE+PO NE 18.45 – 19.45 3.JL-C Pivo a Písnička FC Herast NE 19.45 – 20.45 3.JL-C PO 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Santos Barevné kovy PO 18.45 – 19.45 3.JL-C FC Pjalter FC Moutarde den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A VOLNO […]

rozpis 6. týden 4.11. – 8. 11.

rozips 5. týden 28.10. – 1.11.

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté NE+PO NE 18.45 – 19.45 3.JL-C We’re Going Tolouse FC Santos NE 19.45 – 20.45 3.JL-C Barevné kovy FC Pjalter PO 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Moutarde FC Herast PO 18.45 – 19.45 3.JL-C Lassard’s boys Pivo a Písnička den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté ÚTERÝ 17.45 – 18.45 […]

Rozpis 4. týden 21.10.-25.10.

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté NE+PO NE 18.45 – 19.45 3.JL-C NE 19.45 – 20.45 3.JL-C FC Herast Barevné kovy PO 17.45 – 18.45 3.JL-C Pivo a Písnička FC Moutarde PO 18.45 – 19.45 3.JL-C FC Pjalter We’re Going Tolouse den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A VOLNO THC Riders […]

3. týden ROZPIS 14.10. -18.10.

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté NE+PO NE 18.45 – 19.45 3.JL-C We’re Going Tolouse FC Herast NE 19.45 – 20.45 3.JL-C Barevné kovy FC Moutarde PO 17.45 – 18.45 3.JL-C Lassard’s boys FC Pjalter PO 18.45 – 19.45 3.JL-C FC Santos Pivo a Písnička den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté ÚTERÝ 17.45 – 18.45 […]