Kalendář

21.11.2017 - program úterý

22.11.2017 - program středa

23.11.2017 - program čtvrtek

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Výsledky v Jarov lize

Související stránky

7. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Peoplehood Prague Barkers 3:1
18.45 – 19.45 3.JL-C FC Santos Náhodný výběr 4:6
19.45 – 20.45 3.JL-C FC Družstevník FC Buddy System B 0:9
20.45 – 21.45 3.JL-C Lassard’s boys Narcotraficante 7:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A
18.45 – 19.45 2.JL-A Bosonohy FC VOLHA 3:8
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Snowcats Decathlon 5:1
20.45 – 21.45 2.JL-A FC Buddy System C FC Buddy System A 2:12
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Kompresory THC Riders 4:6
18.45 – 19.45 1.JL Yugo MFK Pardubice a.s. 3:6
19.45 – 20.45 1.JL FC Blanice 004 Mokrý banditi 2:2
20.45 – 21.45 1.JL Generace Šméčka 9:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B
18.45 – 19.45 2.JL-B Lahef na dně AD Sport 5:2
19.45 – 20.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto FC Herast 6:0
20.45 – 21.45 2.JL-B
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C We’re Going Tolouse Barevné Kovy
19.45 – 20.45 3.JL-C Hyeny Friday evening
20.45 – 21.45

6. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C
18.45 – 19.45 3.JL-C
19.45 – 20.45 3.JL-C Barevné Kovy FC Santos 2:8
20.45 – 21.45 3.JL-C Náhodný výběr TJ Iskra Vybuchanec 3:11
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Buddy System A FC Snowcats 8:4
19.45 – 20.45 2.JL-A El Ninos Bosonohy 0:8
20.45 – 21.45 2.JL-A FC VOLHA FC Buddy System C 5:0
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Šméčka FC Blanice 004 3:16
18.45 – 19.45 1.JL THC Riders Yugo 7:3
19.45 – 20.45 1.JL MFK Pardubice a.s. Generace 5:11
20.45 – 21.45 1.JL Mokrý banditi Kompresory 2:4
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B FC Herast #pakjdemkvelbloudovi 6:7
18.45 – 19.45 2.JL-B JAS Praga Lahef na dně 5:4
19.45 – 20.45 2.JL-B AD Sport Pivní bratři 5:5
20.45 – 21.45 2.JL-B All Blacks FC Moutarde 6:7
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Narcotraficante Hyeny  3:13
19.45 – 20.45 3.JL-C Prague Barkers We’re Going Tolouse  8:4
20.45 – 21.45

5. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C FC Santos Prague Barkers 5:3
18.45 – 19.45 3.JL-C We’re Going Tolouse FC Peoplehood 6:4
19.45 – 20.45 3.JL-C FC Družstevník Narcotraficante 1:2
20.45 – 21.45 3.JL-C Copadombelingodelmundo Friday evening 7:10
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Bosonohy Decathlon 5:1
18.45 – 19.45 2.JL-A FC Snowcats FC Buddy System C 12:6
19.45 – 20.45 2.JL-A El Ninos FC VOLHA 2:3
20.45 – 21.45 2.JL-A
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Yugo Mokrý banditi 0:6
18.45 – 19.45 1.JL Kompresory Šméčka 11:5
19.45 – 20.45 1.JL FC Blanice 004 Generace 6:4
20.45 – 21.45 1.JL THC Riders MFK Pardubice a.s. 4:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B FC Moutarde AD Sport 5:10
18.45 – 19.45 2.JL-B Pivní bratři JAS Praga 5:9
19.45 – 20.45 2.JL-B Lahef na dně FC Herast 6:6
20.45 – 21.45 2.JL-B #pakjdemkvelbloudovi Dieter’s Ghetto 7:8
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Hyeny Lassard’s boys 8:3
19.45 – 20.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec Barevné Kovy 11:2
20.45 – 21.45

4. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C Prague Barkers TJ Iskra Vybuchanec 4:3
18.45 – 19.45 3.JL-C FC Peoplehood FC Santos 2:2
19.45 – 20.45 3.JL-C Narcotraficante Copadombelingodelmundo 1:9
20.45 – 21.45 3.JL-C Lassard’s boys FC Družstevník 0:11
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Decathlon El Ninos 2:7
18.45 – 19.45 2.JL-A FC VOLHA FC Snowcats 3:4
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Buddy System A Bosonohy 7:1
20.45 – 21.45 2.JL-A FC Buddy System C Hot Peppers nehráno
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Mokrý banditi THC Riders 16:1
18.45 – 19.45 1.JL MFK Pardubice a.s. FC Blanice 004 1:8
19.45 – 20.45 1.JL Šméčka Yugo 7:0
20.45 – 21.45 1.JL Generace Kompresory 6:8
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto Lahef na dně 8:6
18.45 – 19.45 2.JL-B FC Herast Pivní bratři 4:4
19.45 – 20.45 2.JL-B JAS Praga FC Moutarde 9:6
20.45 – 21.45 2.JL-B AD Sport All Blacks 2:4
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Friday evening FC Buddy System B 7:4
19.45 – 20.45 3.JL-C
20.45 – 21.45

3.týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C Náhodný výběr Prague Barkers odloženo
18.45 – 19.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec FC Peoplehood odloženo
19.45 – 20.45 3.JL-C Copadombelingodelmundo Lassard’s boys odloženo
20.45 – 21.45 3.JL-C FC Buddy System B Narcotraficante odloženo
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 2.JL-A Bosonohy FC Buddy System C odloženo
18.45 – 19.45 2.JL-A Hot Peppers FC Snowcats odloženo
19.45 – 20.45 2.JL-A El Ninos FC Buddy System A odloženo
20.45 – 21.45 2.JL-A Decathlon FC VOLHA odloženo
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Yugo Generace 1:9
18.45 – 19.45 1.JL Kompresory FC Blanice 004 0:6
19.45 – 20.45 1.JL THC Riders Šméčka 4:7
20.45 – 21.45 1.JL Mokrý banditi MFK Pardubice a.s. 5:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B All Blacks JAS Praga 5:9
18.45 – 19.45 2.JL-B FC Moutarde FC Herast 6:6
19.45 – 20.45 2.JL-B Pivní bratři Dieter’s Ghetto 3:5
20.45 – 21.45 2.JL-B Lahef na dně #pakjdemkvelbloudovi 4:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45
19.45 – 20.45 3.JL-C FC Družstevník Hyeny
20.45 – 21.45 3.JL-C FC Santos We’re Going Tolouse

2. týden

den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
PONĎELÍ 17.45 – 18.45 3.JL-C Prague Barkers Barevné Kovy 5:4
18.45 – 19.45 3.JL-C We’re Going Tolouse TJ Iskra Vybuchanec 3:4
19.45 – 20.45 3.JL-C Narcotraficante Friday evening 3:8
20.45 – 21.45 3.JL-C Hyeny Copadombelingodelmundo 6:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ÚTERÝ 17.45 – 18.45 FC Buddy System C El Ninos 4:6
18.45 – 19.45 2.JL-A FC VOLHA Hot Peppers 6:0
19.45 – 20.45 2.JL-A FC Buddy System A Decathlon 11:0
20.45 – 21.45 2.JL-A FC Snowcats Bosonohy 6:6
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Generace THC Riders 11:3
18.45 – 19.45 1.JL MFK Pardubice a.s. Kompresory 8:2
19.45 – 20.45 1.JL Šméčka Mokrý banditi 4:5
20.45 – 21.45 1.JL FC Blanice 004 Yugo 14:1
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ĆTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B #pakjdemkvelbloudovi Pivní bratři 9:1
18.45 – 19.45 2.JL-B Dieter’s Ghetto FC Moutarde 8:4
19.45 – 20.45 2.JL-B FC Herast All Blacks 4:9
20.45 – 21.45 2.JL-B JAS Praga AD Sport 5:0
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
neděle 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Lassard’s boys FC Buddy System B 2:6
19.45 – 20.45 3.JL-C FC Peoplehood Náhodný výběr 14:0
20.45 – 21.45
  1. týden
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
pondělí 17.45 – 18.45 3.JL-C Friday evening Lassard’s boys 9:1
18.45 – 19.45 3.JL-C FC Buddy System B Hyeny 6:3
19.45 – 20.45 3.JL-C Barevné Kovy FC Peoplehood 2:12
20.45 – 21.45 3.JL-C Náhodný výběr We’re Going Tolouse 3:5
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
úterý 17.45 – 18.45 FC Buddy System A FC VOLHA 7:1
18.45 – 19.45 2.JL-A Decathlon FC Buddy System C 5:5
19.45 – 20.45 2.JL-A El Ninos FC Snowcats 4:1
20.45 – 21.45 2.JL-A Bosonohy Hot Peppers 6:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
STŘEDA 17.45 – 18.45 1.JL Šméčka MFK Pardubice a.s. 6:0
18.45 – 19.45 1.JL Mokrý banditi Generace 6:3
19.45 – 20.45 1.JL THC Riders FC Blanice 004 4:9
20.45 – 21.45 1.JL Yugo Kompresory 2:11
den Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
ČTVRTEK 17.45 – 18.45 2.JL-B AD Sport FC Herast 11:6
18.45 – 19.45 2.JL-B All Blacks Dieter’s Ghetto 2:6
19.45 – 20.45 2.JL-B FC Moutarde #pakjdemkvelbloudovi 2:2
20.45 – 21.45 2.JL-B Pivní bratři Lahef na dně 2:3
den Čas Soutěž Domácí vs. Hosté Výsledek
NEDĚLE 17.45 – 18.45
18.45 – 19.45 3.JL-C Copadombelingodelmundo FC Družstevník
19.45 – 20.45 3.JL-C TJ Iskra Vybuchanec FC Santos
20.45 – 21.45